ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ТЕХНІКУМУ

12 травня відбулося чергове засідання педагогічної ради технікуму.

Заступник директора з виховної  роботи Гущина А.В. доповіла про стан виховної роботи зі студентами, про реалії та перспективи. Доповідач зазначила, що відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання та викликів сучасного стану у виховній роботі класним керівникам, вихователю активніше впроваджувати сучасні інновації виховної роботи із сучасною молоддю (створення сучасних проєктів, відеоконференцій, перегляд та обговорення фільмів, зйомки власних тематичних відео та презентацій , квести тощо). Голова студради Шаповл Дар’я проінформувала присутніх про роботу  ради, зазначивши активних студентів закладу, які взяли участь в організації заходів до Дня студента, Дня Святого Валентина, Дня хустки, Дня пам’яті та примирення тощо.  Про проблеми виховної роботи із студентами у гуртожитку доповіла вихователь  Титарчук  Н.І.

Завідуюча навчально-виробничої практики Маринич С.В. доповіла про рівень професійної підготовки, стан організації та ефективність проходження  практики та працевлаштування випускників. Зазначила, що потреба кадрового забезпечення, підвищення рівня професійної підготовки  фахівців, уміння виконувати професійні обов’язки на конкретному робочому місці, швидко знаходити необхідну інформацію і приймати відповідні рішення є на сьогодні однією з актуальних. Голови циклових комісій вказали на труднощі, які  виникаюь при працевлаштуванні випускників  та визначили шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи, директор  наголосила активно висвітлювати інформацію про події на сайті технікуму, проводити профорієнтаційну роботу для вступу абітурієнтів до закладу, дотримуватися правил щодо запобігання поширенню Covid-19.