Іван Франко: дух, наука, думка, воля…

Література кожного народу –

це найкраще дзеркало його життя.

Іван Франко

28 травня уся українська спільнота відзначає День вшанування пам’яті Івана Франка, видатного українського письменника, вченого та громадського діяча, який за величчю й багатством творчої спадщини не має собі рівних.

Йому судилася доля незвичайна: син сільського коваля, завдяки таланту, винятковій твердості переконань і титанічній праці, сягнув вершин світового мистецтва, відобразив у своїй творчості найглибші почуття, мрії українського народу, що дало повне право сказати про нього: це був справжній народний співець.

Він — поет, прозаїк, драматург, фольклорист, етнограф, літературознавець, мовознавець, філософ, історик, економіст, журналіст, публіцист, бібліограф, перекладач, педагог… Йому належить понад п’ять тисяч творів. Не випадково Івана Франка називають велетнем, титаном думки і праці.

З метою популяризації літературної, публіцистичної та наукової спадщини письменника бібліотека Черкаського комерційного технікуму представляє книжкову виставку «Іван Франко: дух, наука, думка, воля..». Виставка містить видання з інформацією про видатного письменника та зібрання його творів.

Знайомлячись із книгами, що розкривають  факти з життя і творчості Івана Франка, читач відкриє для себе нові грані його таланту, безцінне значення неперевершеного спадку Великого Каменяра в історії національної й світової культури.