Будь-який кулінарний шедевр — це поєднання смаку та творчості.

Кожен наш студент спеціальності Харчові технології повинен виховувати кулінарний смак – основу кулінарного мистецтва. У всіх людей по-різному працюють рецептори, але кухар, у якого гарний кулінарний смак – і готуватиме смачну їжу! Безсумнівно, кулінарія це мистецтво, яке вимагає від кухаря креативності. Він не повинен боятися пробувати щось нове. Майже кожен може просто слідувати рецепту і приготувати страву. Однак смак і подача страви буде дуже сильно відрізнятися, якщо врахувати творчість шеф-кухаря! Для створення відмінно проготованої страви необхідний творчий талант. Студенти групи ХТ-10 володіють цією якістю.

 

Можливість вчитися, оволодівати знаннями — велике благо.

В. Сухомлинський

Щоб стати щасливцями, які ходять на сесію як на свято, і перетворити процес підготовки в захоплююче заняття, необхідно пам’ятати: натхнення до навчання надихає вірно обраний фах; кожен студент навчається для себе, щоб використати ці знання у майбутньому; необхідно вчиться увесь семестр, а не в останні дні перед сесією — це потрібно студенту, а не його батькам і викладачам. Наші студенти спеціальності Харчові технології коледжу ХТБ можуть все! Вони обрали фах за покликанням та у майбутньому досягнуть вершин професійної кар’єри.

Обери професію свято.

Робота барменом сьогодні привертає до себе все більше уваги. Професія відкриває нові горизонти для молоді, і ті, хто знаходить за стійкою своє покликання, можуть зробити непогану кар’єру. Тут немає меж для росту і вдосконалення навичок. І якщо ти відкритий для цієї професії, то для тебе відкритий увесь світ.

Як стати барменом? Спочатку потрібно навчитися вчитися. Обсяг знань, якими має володіти сучасний бартендер – неосяжний. Потрібно бути «жадібним» до нових знань. У цій сфері зупинятися не можна. Головне у професії – це бажання. Знання потрібні у багатьох напрямках: знання про алкоголь, каву, техніки приготування, трави та спеції, безалкогольні напої. Необхідно вміти користуватися спеціальними інструментами і обладнанням. У цій професії немає «стелі», кожен день вчишся чомусь новому.

Робота бармена охоплює багато різноманітних рецептур. Потрібно до нюансів знати коктейльну карту, бути обізнаним у коктейльній класиці та компетентним в алкоголі, який розставлений за спиною. Бармен повинен вміти не лише готувати смачні коктейлі, але й допомагати гостям відпочивати, створювати таку атмосферу, до якої хочеться повертатися знову і знову.

 Освіта та досвід у роботі бармена взаємопов’язані, бо ж вони допомагають бути більш впевненим та обізнаним.