15.03.2021 р. розпочався тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів. Студентами спеціальностей 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 072 Фінанси, банківська справа та страхування підготовлено:

Вернісаж «Цитатник підприємця-фінансиста».

Створена виставка-конкурс рекламних засобів «Ляпи в рекламі».

Викладачами проведено вікторини: Хохлова Л.М. — «Чи обізнаний Ви споживач», Щербак С.В. — «Найбільші відкриття в фізиці та астрономії».

Викладач Крикуненко Л.О. провела олімпіаду з навчальної дисципліни «Основи менеджменту» для студентів випускних груп.

На завершальному етапі до Дня захисту прав споживачів відбулася зустріч з головними спеціалістами відділу контролю у сферах захисту прав споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Топицькою Оксаною Анатоліївною і Туренко Надією Миколаївною.