Підходить до завершення тижневик спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів. Сьогодні 18.03.2021р. студенти спеціальностей 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 072 Фінанси, банківська справа та страхування приймали активну участь у різних заходах, а саме: студентки групи ПТ-5 Федорук Діана та Горобчук Альона підготували та провели доволі цікаву вікторину «Екзотичні фрукти – вгадай назву», викладачем Ананьєвою І.А. був проведений професійний конкурс «Овочево-фруктовий бал», а на завершення дня під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Вяткіної Т.Г. відбулося засідання  круглого столу «Підприємець нового покоління», на якому студенти випускних груп презентували свої доповіді та тези.