Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя за для оновлення Української держави.

Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої майдану заслужили пошану та повагу усіх співгромадян.

Цьогорічні заходи до Дня Гідності та Свободи проводяться під гаслом «Вільні творять майбутнє!». Адже увесь час — під час і з моменту Революції Гідності — триває процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів у суспільстві. Три роки тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Студенти та викладачі Черкаського комерційного технікуму разом з  Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації взяли участь в урочистих заходах з нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи в містах Золотоноша та Сміла. Під час заходів був розгорнутий прапор України довжиною 20 метрів, який символізує духовність та  прагненнянашого народу до свободи та незалежності.

Слава Україні!