26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Сьогодні відбувається наближення України до країн Європи. Сучасна зовнішня політика України спрямована на зміцнення та розширення зв’язків із західними державами світу, на вступ до Євросоюзу. Європа багата мовами. Існує більше 200 європейських та інших світових мов, якими розмовляють мешканці інших континентів. Святкування Європейського Дня мов робить акцент на тому, що вивчення мови допоможе не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями, а й долучитися до культури цих народів.

З метою підвищення інтелектуального рівня студентів,  їх особистісного і професійного розвитку, та залучення  їх до пізнання мовного і культурного різноманіття Європи, 24.09.21  викладачі іноземних мов Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу провели ряд інформаційних бесід та вікторину. Вона передбачала відповіді на запитання про країни Європи, події та факти, пов’язані з Європою та ЄС англійською мовою. Перемогу у вікторині здобув студент групи Тфб-4 — Закревський Богдан. Вітаємо учасників та переможця!

В цілому, студенти отримали нові знання в невимушеній атмосфері, яка панувала цього дня на зустрічах,   адже такі заходи зацікавлюють і спонукають молодь вивчати іноземні мови.