7 грудня – День відкритих дверей!

Вибір професії – дуже відповідальний і важливий крок у житті кожної молодої людини. Саме від усвідомлення цієї відповідальності залежить професійне майбутнє.

У суботу 7 грудня, Черкаський комерційний технікум гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Черкаський комерційний технікум сьогодні – це сучасний державний заклад фахової передвищої освіти, який пропонує навчання за такими спеціальностями:

— 072 Фінанси, банківська справа та страхування;

— 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

— 181 Харчові технології;

— 231 Соціальна робота;

— 242 Туризм.

Вже у вестибюлі, де були виставлені творчі роботи студентів та викладачів, студенти технологічного відділення пригощали гостей кулінарними виробами власного виробництва,  гості почали знайомитися із технікумом. Майбутні абітурієнти за бажанням могли пройти тест профорієнтаційного спрямування, подивитися відеофільм про сьогодення технікуму.

В актовій залі із вступним словом до присутніх звернулася директор технікуму Крикуненко Людмила Олександрівна, яка розповіла про минуле, сьогодення і майбутнє технікуму, про спеціальності, умови навчання та проживання у гуртожитку, про дозвілля студентів та побажала успіхів під час вступу.

Студенти технікуму презентували гостям невеличкий концерт та розповіли про спеціальності, їх особливості, можливості кар’єрного росту та запросили до навчання.

Після заходу в актовій залі абітурієнти, їхні батьки та гості мали можливість ознайомитися із спеціалізованими кабінетами, аудиторіями, лабораторіями, спортивним залом, тренажерним залом, бібліотекою, гуртожитком. Екскурсія до музею технікуму, яку проводили студенти-екскурсоводи відкрили відвідувачам цікаві сторінки з історії технікуму.

Захоплюючими були майстер-класи, запропонованими студентами спеціальності «Харчові технології»: «Мистецтво складання серветок», «Феєрія карвінгу», «Барвиста веселка десертів», «Декорування посуду при подачі страв», «Літературний фуршет», «Молекулярна кухня», мегасуперовий майстер-клас з оформлення тортів та тістечок,  В імпровізованому барі гостей частували безалкогольними коктейлями та смузі за власними рецептами. Були показані приклади тематичного сервірування столів: «Магія барного скла» та «Симфонія кави». В кабінеті хімії гості могли ознайомитися з чародійство хімічних дослідів «Кулінарна алхімія».

Зацікавили майбутніх абітурієнтів тренінг «Комунікативні навички спілкування», вікторина «Країнознавчий калейдоскоп»,  запропоновані викладачами спеціальностями «Соціальна робота» та «Туризм», презентації перспектив та особистісного росту випускників спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Протягом Дня відкритих дверей відвідувачі могли спілкуватися із адміністрацією технікуму, викладачами, практичним психологом, студентами.

День відкритих дверей – це унікальна можливість безпосереднього знайомства із закладом освіти, його матеріально-технічною базою та умовами навчання. Це дає можливість прийняти правильне професійно зорієнтоване рішення. Ласкаво просимо на навчання до Черкаського комерційного технікуму!