В кожного народу є своя святиня

Це для українців вишита хустина

Світлий символ щастя, ніжності й добра.

7 грудня – Всесвітній день української хустки. Тема виховної години, яка пройшла сьогодні в групах ХТ-11 та ХТ-10 присвячена цій даті. Студенти разом з класним керівником розкрили історію українських символів та традицій.  Якщо вишиванка –  це український генетичний код, то хустина – оберіг та символ життя, пам’ять роду, його святиня. Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Метою подібних виховних заходів є поглиблення знань студентів щодо обрядового значення української хустки, навчити студентів усвідомити близькість народних традицій до сучасного життя, поглибити знання, щодо традицій і звичаїв, пов’язаних з хустиною, які існували на Україні і збереглися до сьогодення.