Вшанування справжніх Героїв України

     Сьогодні 20 лютого 2020 року – шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Цього дня шість років тому Україна пережила найтрагічніший етап подій 2014 року, коли українці повстали проти несправедливої влади, за свободу й гідне життя в країні та  європейській спільноті. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

      Україна пам’ятає своїх патріотів й у ці дні вшановує та возвеличує подвиг учасників Революції Гідності, добровольців і вояків, які захищають нас на Сході країни, зокрема Героїв Небесної Сотні й учасників й загиблих трагедії під Дебальцево.

     Колектив технікуму долучився до всеукраїнських заходів, приурочених цим подіям.

     Студенти груп ХТ-5, ХТ-9, СП-8, СП-11 взяли участь у заході, який відбувся 18 лютого в Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Присутні зустрілись із матерями загиблих героїв та  учасниками  бойових дій на сході України. Також всі переглянули фільм «Позивний «Бандерас», присвячений трагічним подіям під Дебальцево. Студенти взяли активну участь в обговоренні фільму, мали нагоду спостерігати за нагородженням воїнів-героїв, вручили квіти гостям заходу.

      Студенти І-ІІ курсів всіх спеціальностей разом з класними керівниками та педагогами переглянули народну трагедію «Сад Гетсиманський» , виставу Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка, показ якої було приурочено до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

     У технікумі пройшли виховні години на теми «Революція Гідності: як це було», «Вони помирали, щоб жила Україна», перегляд та обговорення документального фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила» та ін..

       Під час Хвилини мовчання, яка пройшла в технікумі 20 лютого об 11.15,  ми всі схилили голови перед пам’яттю про загиблих захисників демократичних засад нашої країни, її незалежності й свободи. Ми глибоко шануємо й  поважаємо справжніх патріотів нашої Батьківщини.

Слава Україні! Героям слава!