Виховна година та засідання гуртка

Видатні українці

КУЗЬМА СКРЯБІН

            Історія знає чимало видатних і талановитих українців, що зробили значний внесок у розвиток мистецтва, науки, літератури…

Кожен із них вплинув на Україну та світ своїми вчинками, працею, думками, відкриттями та дослідами.

Життя видатних людей – це те, що цікаво всім, у будь-якому віці. І, що особливо, це СПРАВЖНІ супергерої. Звичайні люди, як ми з вами, які зробили щось надзвичайне і змінили цей світ на краще.

Саме таким справжнім ВИДАТНИМ УКРАЇНЦЕМ і був Андрій Кузьменко, або ж Кузьма – артист, якого обожнювали мільйони українців.

У п’ять років він бавився вдома з іграшковою гітарою із фанери, а коли виріс, вражав своїми піснями цілі армії шанувальників.

Хлопчик з Новояворівська не зраджував своїх мрій у шкільні роки, в інституті, армії, у важкі хвилини життя. Наполегливість, працелюбність і талант допомогли йому створити гурт «Скрябін» — один з найпопулярніших в історії незалежної України. Кузьма став улюбленцем телеглядачів та написав кілька популярних книжок.

Його яскраві жарти дарували гарний настрій багатьом людям.

Музика Кузьми, його книжки, відеозаписи та все його життя надихають і надихатимуть українців.

(уривок з книги Ігоря Панасова та Марії Рубан Кузьма Скрябін)

20 жовтня студенти спеціальності «Соціальна робота» груп СП-13 та СП-10 відвідали Мурал Кузьми Скрябіна, що намальований на фасаді трьохповерхового будинку по вул. Байди Вишневецького, 60.

Авторами ідеї стінопису стали жителі будинку, зокрема члени громадської організації «Протекторат», серед яких — Антон Севастьянов.

За його словами, мурал обійшовся у 20 тисяч гривень. Їх збирали самостійно. Усі охочі могли долучитися до реалізації проєкту.

Урочисте відкриття відбулося в день народження музиканта.

17 серпня Андрію Кузьменку мало б виповнитися 52 роки.

Як відомо, Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку, який загинув у автокатастрофі у 2015 році, звання Героя України.