з/п

Прізвище, ім’я Група Посада
1. Білоконь Ольга ВХП-13 Голова
2. Халімон Валерія ПТ-1 Заступник голови

Секретаріат

3. Кравченко Людмила ТКД — 8  Голова
4. Аулов Максим ВХП-11 Входить до складу підрозділу
5. Кравченко Дар’я СП-4 Входить до складу підрозділу

Департамент навчання та наукової діяльності

6. Атаманова Діана Б-6 Голова
7. Клочай Наталія ВХП-13 Входить до складу підрозділу
8. Стрельнікова Ельвіра ВХП-16 Входить до складу підрозділу
9. Прясяжненко Олена ТКД-8 Входить до складу підрозділу
10. Пантьо Вікторія ТКД-9 Входить до складу підрозділу
11. Хлопцева Дар’я ХТ -2 Входить до складу підрозділу
12. Луньова Олександра ХТ-1 Входить до складу підрозділу
13. Качуринець Софія ХТ-2 Входить до складу підрозділу
14. Вербицька Катерина ХТ-2 Входить до складу підрозділу
15. Гай Ярослав ПТ-2 Входить до складу підрозділу
16. Філімонова Неля СП-4 Входить до складу підрозділу

Департамент організації культурно-масових та спортивних заходів

17. Леонська Аліна ТКД-8 Голова
18. Краснокутська Ангеліна Б-6 Входить до складу підрозділу
19. Зінченко Алла Б-7 Входить до складу підрозділу
20. Краснощокий Роман ВХП-12 Входить до складу підрозділу
21. Борисов Денис ВХП-13 Входить до складу підрозділу
22. Назарін Олександр ВХП-13 Входить до складу підрозділу
23. Артеменко Анна ВХП-15 Входить до складу підрозділу
24. Вихрист Сніжанна ПТ-1 Входить до складу підрозділу
25. Козак Аліна СП-5 Входить до складу підрозділу
26. Путіліна Олена СП-5 Входить до складу підрозділу
27. Жура Вікторія Т-1 Входить до складу підрозділу
28. Таран Анастасія Т-1 Входить до складу підрозділу
29. Приймак Яна Т-2 Входить до складу підрозділу
30. Клівак Карина Ф-1 Входить до складу підрозділу
31. Квич Вікторія Ф-1 Входить до складу підрозділу
32. Ткаченко Наталія ХТ-2 Входить до складу підрозділу

Соціально-побутовий департамент

33. Пелепей Федір ТКД-45 Голова
34. Копущу Анна ВХП-16 Входить до складу підрозділу
35. Полтавець Альбіна ПТ-1 Входить до складу підрозділу
36. Дем’яненко Інна СП — 6 Входить до складу підрозділу
37. Венгер Назар СП-23 Входить до складу підрозділу
38. Федоренко Дарина СП-7 Входить до складу підрозділу
39. Землянська Валерія ТКД-9 Входить до складу підрозділу
40. Плаксій Катерина ХТ-1 Входить до складу підрозділу
41. Козуб Софія ХТ-2 Входить до складу підрозділу
42. Тупчій Пантелій ХТ-2 Входить до складу підрозділу
43. Гречка Яна ХТ-2 Входить до складу підрозділу

Прес-служба

44. Дороніна Марина ТКД-8 Голова
45. Сердюк Олександр ВХП-14 Адміністратор Офіційної групи
46. Грабарчук Анна ТКД-8 Входить до складу підрозділу
47. Мокієнок Катерина ТО-5 Входить до складу підрозділу
48. Остапцев Євгеній ТО-7 Входить до складу підрозділу