ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

 

Порядок вступу на основі базової загальної середньої освіти (9 класів):

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії або в електронній формі.

До заяви вступник додає:

  • копію документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2020 року);
  • копію військово-облікового документа;
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень і копію додатка до нього;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

 

 

Порядок вступу на основі повної загальної середньої освіти

(11 класів):

Вступники подають заяви в електронній формі або паперовій формі.

 

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми (https://ez.osvitavsim.org.ua) в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією коледжу.

У 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 роках. Будь які комбінації сертифікатів. Також вступ без ЗНО на підставі вступних іспитів.

 

Конкурсний відбір для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу здійснюється за результатами вступних випробувань:

  • для вступу на основі базової загальної середньої освіти — у формі вступних іспитів;
  • для вступу на основі повної загальної середньої освіти — у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів на власний розсуд у будь-яких комбінаціях в передбачених цими Правилами випадках.

       У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018-2020 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.