Фламбування — одне з кулінарних понять, що відображають завершальний процес приготування. Фламбува́ння (фр. flambage) – це процес доведення страв до готовності з використанням алкогольних напоїв та  підпалювання. Завдяки такій пост-обробці страва стає більш ароматною, набуває своєрідний самобутній смак. В ресторанах фламбування виконують найчастіше на очах у відвідувачів, що робить його елементом своєрідного шоу. Це одна з вищих ступенів кулінарного мистецтва, тут потрібні навики і дотримання заходів безпеки. Студенти  Черкаського коледжу  ХТБ технологічного відділення закріплюють професійні знання на практичних заняттях з дисципліни «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства»  та  відпрацьовують вміння естетичної подачі страв фламбе.