Днями в Черкаському комерційному технікумі відбувся благодійний ярмарок «Наші серця з Вами!» на підтримку воїнів АТО. Активну участь в ньому взяли викладачі та студенти всіх спеціальностей.

За час проведення ярмарку було зібрано 3238,00 грн. На зібрані кошти  були закуплені продукти для приготування смаколиків нашим захисникам до Свята Пасхи та передані Комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський».

Великдень вже зовсім скоро, а хлопцям на передовій також необхідне свято. Активісти КСН мікрорайону «Дніпровський» на чолі з головою  Любов Здоровенко печуть паски, а волонтери мають важливу місію: доставити всі ці святкові страви нашим захисникам на передову.

КСН мікрорайону «Дніпровський» вже не один рік підтримують бійців АТО. Готують домашню їжу (вареники, пиріжки, квашену капусту), плетуть маскувальні сітки, в‘яжуть теплі речі, виготовляють свічки та інше.

Отож, студенти та викладачі ЧКТ можуть бути впевнені в тому, що і наш Пасхальний кошик отримують солдати на передовій.

Пам’ятаймо, що саме завдячуючи нашим захисникам, воїнам АТО, всі ми маємо можливість мирно, радісно і безпечно жити і відзначати будь-які свята.