Студенти групи Т-3 спеціальності «Туризм» під час практики «Вступ до фаху» розробили маршрут та провели екскурсію на тему «Черкаси – місто з великою історією».

Черкаси дуже гарне місто, що потопає в зелені парків і скверів. Природа була щедрою з Черкащиною і обдарувала її красою і багатством. Туристичні пам’ятки Черкас розкажуть вам історію народу і доведуть те, що народ зберігає і цінує архітектурні пам’ятники і будівлі.

Студенти під час екскурсії використовували різні методичні прийоми показу і розповіді, дотримуючись технології і методики проведення оглядової екскурсії.

Маршрут екскурсії включав такі об’єкти: Свято-Михайлівський кафедральний собор; Соборний парк;  пам’ятник героям п’єси «За двома зайцями»; Черкаський палац культури «Дружба народів»; пам’ятник Б.Хмельницькому; сквер за ОДА; Черкаська обласна державна адміністрація; Палац одружень, Долина троянд, пагорб Слави; Черкаський обласний краєзнавчий музей; Свято-Троїцький кафедральний собор; пам’ятник Борцям за волю України та ін.

Кожному студентові в цей день випало виконувати по дві ролі – екскурсовода і екскурсанта. З ними всі впорались на славу!!! Після екскурсії у всіх залишилися лише приємні враження та позитивні емоції! Багато цікавих подорожей та екскурсій ще попереду!!! Тому займайтеся туризмом та навчайтеся туризму – це неймовірно цікава спеціальність!!!