У  Черкасах відбувся дискусійний клуб на тему «Чи можуть Черкаси стати туристичним містом?». Участь у ньому брали представники громадських організацій, місцеві туроператори та активні студенти нашого технікуму спеціальності «Туризм» Бабешин Михайло та Поздняков Дмитро, які зараз перебувають на навчальній практиці в туристичній фірмі «Крістіна тур».

Захід відбувався в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні».

Представники туристичного бізнесу з сумом поділилися тим, що місто втрачає туристів, адже привабити їх сюди стало практично нічим: дороги погані, цікавих атракцій занадто мало, місцевого продукту теж немає. Найбільш популярними серед туристів з інших міст є Черкаський зоопарк, Буддистський храм та прогулянки на теплоході. Але цього сезону теплохід не курсує в Черкасах, тому місто стало зовсім не цікавим. Туроператори жалілися на повне ігнорування владою міста розвитку туристичної галузі та неорієнтованість бізнесу на цікавий місцевих продукт.

Молодь натомість пропонувала різні варіанти нових екскурсій та атракцій, а ГО «Платформа Громадських Діалогів» запропонувала стати посередником та налагодити діалог між туроператорами та міською владою.

Всі сподіваємось, що захід допоможе у зрушені туристичної кризи у нашому місті.