Сьогодні, 16 лютого,  в Україні вперше офіційно  відзначається День єднання !

Свято встановлено в Україні «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року.

Цього дня, згідно з Указом Президента , в Україні   заплановано проведення  заходи: підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконання о 10.00 Державного Гімну України, проведення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України.

    На відзначення Дня єдності у коледжі  о 10 годині було виконано Державний Гімн України, проведено  флешмоб та загальноколеджанське фотографування під гаслом «Ми любимо Україну!». У вестибюлі коледжу проводилася трансляція Всеукраїнського марафону до Дня єдності.  Підготовлена книжкова інсталяція «Сила єдності народу»

Тож будьмо згуртовані й організовані завжди, бо  в єдності  — наша сила!