ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Шановні викладачі, студенти, спортсмени .

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше — популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу, має вагомі результати у спорті. Наші студенти, що виборювали на змаганнях різного рівня призові місця, — гордість коледжу, їх перемоги та рекорди — це слава та імідж навчального закладу. Пишаємось вами, шановні спортсмени, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками наш коледж.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я,  успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!