День гостинності у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу освіти. День гостинності — це традиційний захід у нашому коледжі, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в закладі. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Саме з цією метою 19 березня і був проведений черговий День гостинності.

Формат проведення заходу відповідав формулі О2О – онлайн-офлайн, що навіть в у мовах карантину дозволило  бажаючим дізнатись якомога більше інформації про спеціальності та освітні програми; про освітню стратегію коледжу; про умови та матеріально-технічне забезпечення для підготовки висококваліфікованих фахівців; про можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки тощо.

Протягом заходу традиційно відбувався показ фільмів про наш заклад та спеціальності, завдяки чому майбутні студенти одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів навчання, дізнались про освітній процес та організацію практики, про відомих випускників та перспективи працевлаштування загалом, організацію дозвілля та побуту студентів. Були проведені різноманітні майстер-класи, презентовані портфоліо спеціальностей, організовані виставки спеціалізованої літератури, туристичних сувенірів, спортивних досягнень наших студентів, продемонстрований сучасний ресторанний посуд для подачі ресторанних страв та десертів.

Сподіваємось, що це не остання зустріч. Про наступні заходи ми обов’язково повідомимо на нашому сайті та в соціальних мережах.  А в новому навчальному році ми будемо вітати вже не абітурієнтів, а нових студентів коледжу. Ласкаво просимо на навчання до нашого навчального закладу!