День гостинності у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

22 квітня 2021 року вже вкотре наш коледж гостинно відкрив свої двері і серце для всіх тих, хто стоїть перед вибором майбутнього життєвого шляху – професії.

День гостинності – справді свято, на якому, крім гостей, присутні адміністрація, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі, студенти, працівники коледжу.

Мета заходу – надати якомога більше інформації про Черкаський фаховий  коледж, допомогти обрати одну з п’яти спеціальностей, розповісти про перспективи її розвитку, застосування, конкурентоздатність. Цікавлять завжди умови вступу в коледж, атмосфера, яка панує, матеріально-технічна база. Ці та ряд інших питань знайшли відображення у виступах голів циклових комісій. Їх поради були спрямовані на те, щоб у цей складний час допомогти майбутнім абітурієнтам і їхнім батькам зробити вибір.

У ході зустрічі з майбутніми абітурієнтами та їх батьками спілкувались викладачі і студенти, які розповідали про спеціальності, говорили про престижність цих спеціальностей та можливість майбутнього працевлаштування. Було проведено анкетування серед майбутніх абітурієнтів, роздано рекламну продукцію про коледж.

Протягом заходу традиційно відбувався показ фільмів про наш заклад і спеціальності, завдяки чому майбутні студенти одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів навчання, дізнались про освітній процес та організацію практики, про відомих випускників та перспективи працевлаштування загалом, організацію дозвілля та побуту студентів. Були проведені різноманітні майстер-класи, презентовані портфоліо спеціальностей, організовані виставки спеціалізованої літератури, продемонстрований сучасний ресторанний посуд для подачі ресторанних страв.

Приємно було почути від батьків – наших колишніх випускників, які прийшли вже зі своїми дітьми, що коледж надає не тільки необхідні знання й уміння для майбутньої професії, але й розвиває життєво необхідні компетенції, конкурентоздатність на ринку праці.

Про наступні заходи ми обов’язково повідомимо на нашому сайті та в соціальних мережах.  Тож поспішайте, абітурієнти 2021 року, почерпнути інформацію про Черкаський фаховий коледж щоб зробити свій вибір і стати сучасними, успішними, потрібними й конкурентоздатними.

Ласкаво просимо на навчання до нашого навчального закладу!

Світлана Маринич