23.05.2019 року Черкаський комерційний технікум взяв участь у проведенні Дня кар’єри ЄС в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні».

Цей захід був вперше організований Представництвом Європейського Союзу в Україні та Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості.

Захід мав на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України. Першим кроком до здійснення професійної мети є оволодіння спеціальністю.

Сьогоднi технiкум готує молодших спецiалiстiв за таким спеціальностями: «Харчові технології», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соцiальна робота», «Туризм», які були гідно представлені нашими викладачами та студентами на Ярмарці професій.

Особливо відзначилися студенти та викладачі спеціальності «Харчові технології». Вони продемонстрували не тільки яскраву виставку, але й свої знання та вміння, які набули протягом навчання в технікумі.