В останню неділю червня українці відзначають День молоді. Це свято творчості,  пізнання, самоствердження, любові й романтики. Молодість – найяскравіший, найщасливіший період в житті кожної людини. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших  задумів.

Сьогодні в Україні налічується понад 10 млн. молодих людей віком від 14 до 35 років, з яких – більше 2,7 млн. студенти, які навчаються у 340 вишах. Студентська молодь – складова частина української  молоді, що прагне до перетворень  і є лідером динамічних соціальних змін та інновацій. Студенство – це інтелектуальна еліта нації, що тяжіє до знань, вірить у власні сили і бажає змінювати світ. Сьогоднішні студенти в недалекому майбутньому  визначатимуть  шляхи розвитку своєї країни. Так було і буде завжди. Саме розуміння необхідності позитивних змін у житті країни і громадянська активність є запорукою участі студентської молоді у державотворчих процесах.

День молоді — це і час задуматися над тим, як найкраще реалізувати свій потенціал для власного добробуту, своєї сім’ї та суспільства в цілому. Свято покликане нагадати про роль молодих людей у розвитку світу та вирішенні повсякденних проблем.  Значна частина юнаків і дівчат зустрічаються з такими проблемами як безробіття, бідність, стан здоров’я, відсутність житла, хорошої освіти, зміна клімату тощо.  Держава не стоїть осторонь молодіжних проблем. Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Розроблена і здійснюється молодіжна політика: держава підтримує молоді сім’ї, розширюються можливості для отримання середньої, вищої, фахової та професійної освіти, розвиваються юнацькі та молодіжні клуби й центри. Велика увага приділяється зниженню молодіжного безробіття.

У цей день варто забути про всі свої негаразди і просто радіти життю.  Юність і молодість — це не лише чудові періоди в житті людей, а й особливий стан душі. День молоді вважається святом майбутнього країни, святом, під час якого молоді люди  збираться в колі друзів і весело проводять час, а також спілкуються та діляться своїми проблемами і успіхами. Тож цінуйте своїх друзів та близьких! Подаруйте їм надзвичайні емоції і враження від цього святаІ

Шановні студенти нашого закладу!  Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — Днем молоді, святом юності, чистоти помислів та яскравих емоцій.

Хай прекрасне відчуття молодості не покидає вас ніколи. Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії, оптимізму та найголовніше – мирного неба над головою!

Зі святом Вас, молоді українці!