28 вересня у ЧКТ традиційно відзначили День працівника освіти. Адже це особливе свято особливих людей. Людей, здатних працювати не лише 8 годин на добу, а набагато більше, вирішуючи при цьому чужі проблеми, присвячуючи свій особистий час навчанню і розвитку не лише своїх , а й чужих дітей, їх вихованню. Людей, через світосприйняття яких проходять тисячі молодих людей, збагачуючись інтелектуально і духовно. Людей, які без перебільшення формують майбутнє нашої держави. І все це — без претензії на вдячність.
Проте саме вдячні студенти нашого закладу подарували улюбленим педагогам святковий концерт. Вітали їх щирими словами, зігрівали душу віршованими рядками, піднімали настрій піснями і квітами.

Адміністрація та профком технікуму теж відзначили кращих викладачів і працівників технікуму грамотами та подяками за сумлінну, творчу працю, за відданість професії й навчальному закладу.

Традиційним для технікуму є міцний зв’язок поколінь. Шановані викладачі-ветерани теж долучилися до професійного свята і зустріли його разом з колективом, в якому пропрацювали багато років.
Без сумніву, формування колективу на основі плідної взаємодії досвіду та інновацій – один із найміцніших каменів у фундаменті нашого технікуму, який дає змогу йому успішно працювати і випускати затребуваних фахівців ось уже 54 роки поспіль.
Тож, щиро бажаємо всьому колективу миру, добра, щастя, процвітання, розумних студентів і сонячних днів та ще багато років працювати на теренах підготовки спеціалістів-професіоналів для України та закордону.