9 листопада у Черкаському комерційному технікумі до святкування Дня української писемності та мови були проведені заходи щодо поглиблення знань студентів про історію та розвиток рідної мови, її красу та багатство, виховання любові та поваги до рідного слова і традицій свого народу. День розпочався  з флешмобу «Світ вишиванок».

Під час трансляції по Українському радіо всі студенти і викладачі  долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Україна на зламі тисячоліть», щоб перевірити свої знання з української мови та об’єднатися навколо українського слова.

У фойє технікуму протягом дня проводилася відеоперерва «9 листопада – День української писемності та мови», під час якої звучали поезії та вірші  про рідну мову, про історію розвитку й становлення української мови.

Дорожи українською мовою,
Рідна мова – основа життя.
Хіба мати бува примусовою?
Непутящим бува дитя!