ДЕНЬ УСІХ ЗАКОХАНИХ

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто неможливо, але будь-який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова, вирази і вчинки, які представляють його особисту любов все в новому і новому світлі.

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято —  неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається закоханими  щорічно 14 лютогоДень Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним із найпопулярніших свят, особливо серед  молоді.

День усіх закоханих активно святкується в Європі і в нашій країні.

Щороку 14 лютого молоді люди, які мають пару, дарують своїм половинкам різноманітні подарунки:
• «валентинки» — символічні листівки у формі сердечок, які містять освідчення  в коханні, найчастіше у віршованій формі;
• солодощі, виготовлені в тій же «серцевій» формі або що зображують фігурки Купідона — бога любові;
• м’які іграшки та сувеніри.

Очевидно, що головні символи свята повинні бути виконані в яскравих червоних і рожевих тонах — кольорах, що означають пристрасть і полум’я почуттів.

Особливості Дня закоханих

  • Ті, хто страждають від нерозділених або таємних почуттів, також дарують символічні сувеніри своїм коханим, ніби натякаючи на свою прихильність. Нерідко такі подарунки підносяться інкогніто.
    • Дуже романтично, коли в День закоханих, пари освідчуються в коханні, мріють про щасливе спільне майбутнє, а не одружені роблять пропозиції руки і серця своїм обранцям.
    • За статистикою, на 14 лютого припадає дуже велика кількість урочистих реєстрацій шлюбу та вінчань, оскільки молодь вважає хорошим знаком об’єднання сердець саме в цей день.

Отже, святкувати  чи не святкувати – вирішувати, безперечно,  лише вам. Не обов’язково прислухатися порад, що лунають у суспільстві звідусіль. Ви можете самі придумати найкращі традиції святкування саме для вас та вашої половинки, додаючи у життя яскравих барв. Єдине, про що пам’ятайте: говорити про кохання можна точно частіше, аніж раз на рік!

Зі Святом вас! Бажаємо щастя, любові та безліч радісних миттєвостей життя!