Вишиванка – поема життя,

Закодована вічність в узорах.

Їй ніколи нема забуття…

…Заповідана предками святість!

Травень багатий на свята і вихідні дні. Яскравою намистиною у низці травневих святкувань виглядає День вишиванки. Це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру.

Як пояснюють самі організатори, мета свята — нагадати, що вишиванка є своєрідним унікальним кодом українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. А вишиті сорочки, спідниці, сукні сучасним хлопцям та дівчатам пасують так само, як і 300 років тому їх пращурам. Зараз – це вже не просто одяг, а символ української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземцями, які цього дня також одягають вишиванки.

З кожним роком залучається все більше і більше людей.  Вишиванка є таким реальним унікальним символом, який об’єднує нас – дуже різних українців. А українець, де б він не проживав, все одно одягає вишиванку.

На честь цього свята по всій Україні і світі відбувається велика кількість подій та заходів. Тож, цьогоріч і в  гуртожитку  Черкаського комерційного технікуму  студенти провели День вишиванки під гаслом «Вишиванка – поема життя…». Вони декламували вірші, співали пісень та робили світлини у вишиванках.

    Нехай цей день стане святом душі не для когось, а для себе, нехай додасть сил і впевненості у цей непростий для нас час, а вишиванка поряд з калиною та пшеничним колоссям  залишається символом України, духовного багатства її народу, окрасою нашого життя!