Вкраїнська армія справляє нині свято,
Ми віддамо належне даті цій.
Тож вас, чоловіки, дозвольте привітати,
Хоч ви й не всі служили в ній.
Отож здоров’я вам бажає щиро,
І стійкості в скрутну годину,
Наснаги, щастя, радості і миру
Слабка жіноча половина.

12 жовтня 2017 року в ЧКТ відбувся військово-патріотичний захід, присвячений Дню захисника України.

День Захисника України — це мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато і тим, хто нині з автоматом наш спокій береже, і захищає маму, і мене, сестру і брата, велику нашу всю родину – рідну, вільну Україну.

З давніх часів так склалося, що український народ вважався миролюбним і дуже гостинним. Як сьогодні, так і в усі часи у нашого народу були справжні чоловіки, захисники, вояки — які обороняли українські землі, родини, Батьківщину від ворогів.

І саме такі сучасні  лицарі, справжні богатирі і сміливі козаки були героями – учасниками нашого військово-патріотичного конкурсу. На сцені зустрілися у чесній  і безкомпромісній боротьбі  команда 2-го курсу — «Гайдамаки»: Сердюк Андрій, Калічин Іван, Нестеренко Андрій, Шпак В’ячеслав, Починок Іван; команда 1-го курсу — «Отамани»:  Тесля Олег, Бебка Денис, Люлька Руслан, Крикун Владислав, Матвєєв Андрій.

Герої заходу — це втілення сили, мужності, сміливості, витримки, взаємовиручки й витривалості… Ці якості учасники продемонстрували у конкурсах: «Стройова підготовка. Вітання», «Силачі», «Український гопачок», «Знавці козацької термінології», «Одягання загально-військового протихімічного костюма», «Слоненятка», «Показуха».

На завершення військово-патріотичного свята виступив капітан запасу Збройних Сил України, викладач дисципліни «Захист Вітчизни» – Решетніков Сергій Миколайович.

Перемогу здобула команда «Гайдамаки».

За народними звичаями до Покрови необхідно було закінчити роботи в саду та городі, зібрати урожай зимових яблук. За народним прислів’ям: «Хто яблуко в день з’їдає, у лікаря не буває». Отже, команду — переможницю нагороджено наливними українськими яблуками. Їжте на здоров’я!

Дорогі наші чоловіки!
Сміливі і мужні!
Сильні і спритні!
Розумні і кмітливі!
Ніжні і добрі!
Люблячі і турботливі!
Зі святом, Вас!