За доброю традицією 1 вересня у нашому закладі розпочинається із святкової лінійки з нагоди початку нового навчального року. Символічно, що саме це свято об’єднує всіх, хто причетний до освіти: студентів й школярів, вчителів й викладачів, вихователів і батьків, діти яких навчаються. День Знань надихає всіх на очікування добрих оцінок й дорослішання дітей, творчих звершень й засвоєння нових педагогічних технологій освітян, отримання знань нової професії та практичного досвіду…

У нашому коледжі захід відкрили Гімном нашої держави. Звучали слова вітання для студентів нового набору, які поповнили дружню студентську родину нашого закладу.

Вітальну промову виголосила директорка коледжу Крикуненко Людмила Олександрівна. Вона повідомила, що цей рік є особливим як для нашої країни, яка відсвяткувала свій тридцятирічний ювілей, так і для нашого закладу: весь колектив розпочинає новий навчальний рік в якості фахового коледжу.

На лінійці були вручені грамоти найкращим студентам, які відзначилися сумлінним навчанням, активною життєвою позицією та з нагоди Дня знань. Черкаський обком профспілки працівників освіти і науки України нагородив 5 викладачів за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, ініціативну діяльність, вагомий внесок у розвиток профспілкового освітянського руху.

Піснею привітала гостей свята, студентів та працівників коледжу Ситник Анастасія, студентка ІV курсу спеціальності «Туризм».

На завершення заходу із побажаннями до Дня знань, духовними настановами на успішне навчання, педагогічну й трудову діяльність та Божим благословінням звернувся до всіх протоієрей Віктор.

По завершенню першовересневої лінійки всі студенти пішли на пршу лекцію «Тридцятиріччя Незалежності: 30 перемог моєї країни».

На завершення святкового дня першокурсники пройшли квест «Знайомство з коледжем», під час якого ознайомились із діяльністю основних підрозділів нашого навчального закладу.

Нехай цей навчальний рік відкриває перед студентською молоддю нові горизонти пізнання себе й професії, а перед викладачами — нові сторінки педагогічного життя.

Зі святом всіх нас!!!