День Знань у технікумі
Минуло літо, на порозі осінь,
Сьогодні перший вересневий день.
Він радує всіх нас і трішечки тривожить,
І кличе нас до злетів творчості й знань.
Веселою й урочистою мелодією зустрів наш заклад Першого вересня всіх студентів, педагогів та працівників. Розпочався новий 2020-2021 навчальний рік!
Перша лекція з нагоди Дня Знань у технікумі розпочалася з Гімну України, який вшановувала кожна навчальна студентська група у своїй аудиторії.
З вітальним словом через радіомережу до всього колективу звернулася директор Людмила Крикуненко: «Шановні викладачі, студенти, працівники! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року! Перше вересня – це особливе свято. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю вам, дорогі викладачі, освітяни, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії». А всім студентам директорка побажала сміливо й старанно здобувати нові знання, досягати своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами.
Особливу увагу у перший день навчання було приділено першокурсникам. На першій лекції Людмила Олександрівна вручила їм студентські квитки – головне посвідчення здобувача освіти, майбутнього молодшого бакалавра.
Для них було проведено квест «Знайомство з навчальним закладом». Студенти-новачки мали змогу самостійно визначити шлях, пройти до пункту призначення та на місці ознайомитися із роботою основних підрозділів освітнього процесу в технікумі. Зокрема вони побували у викладацькій, де познайомилися із завідувачками відділень, також відвідали спортивну та актову зали, бібліотеку та музей.
За доброю багаторічною традицією у День Знань проходить також фотосесія, на якій створюються світлини нового складу педколективу та циклових комісій.
Ми сподіваємося, що сьогоднішній святковий день у технікумі – це хороший старт для студентів здобувати знання, для викладачів – реалізовувати свої творчі задуми, а для всього навчального закладу – впевнено й успішно розвиватися відповідно до вимог сьогодення.