З метою реалізації завдань національно-патріотичного виховання 16 жовтня 2019 р. педагоги та студенти Черкаського комерційного технікуму груп Т-5, Ф-5, ХТ-7, СП-10, ХТ-11,  СП-12 переглянули в кінотеатрі «Україна» документальний фільм «Позивний Зеніт», який демонструється в рамках патріотичного проекту «КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ!”.

Це не просто унікальний фільм сьогодення, а відверті емоційно-психологічні сповіді бійців, учасників антитерористичної операції на Сході. Перегляд фільму став знаковою подією для студентів та класних керівників. Він сприяв поглибленню знань про те, що відбувається на Донбасі, формуванню загальнолюдських моральних якостей гуманізму, доброти, обов’язку захищати мир, незалежність своєї рідної країни, адже глядачі побачили на екрані тих реальних захисників України, хто саме зараз забезпечує  нам можливість спокійно жити, хто покинув звичне життя та став справжнім героєм.

Студенти з особливим трепетом вслухалися в монологи  героїв картини про життя в окопах, про втрати, про ворога, про людяність, яка виживає під найстрашнішими обстрілами, про Мінські домовленості та велику політику. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, показна з кіноекрану, надихатиме юних і дорослих глядачів цінувати своє щоденне життя і шанувати Захисників, цінувати кожну мить мирного життя.