21 грудня 2015 року відбулась зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з представниками органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

Від Черкаського комерційного технікуму в зустрічі брала участь президент студентського парламенту Шевченко Поліна. Також студентське самоврядування Черкащини представляли голови студентських рад ЧДТУ та ЧДБК.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо функціонування студентського самоврядування, в тому числі його ролі у вдосконаленні організації навчального процесу та дотримання прав студентів на вибіркові дисципліни. Перший заступник Міністра підкреслила важливість студентського самоврядування у впровадженні реформи вищої освіти. За словами Інни Совсун, студенти – активні учасники освітнього процесу, налаштовані на зміни та вмотивовані їх впроваджувати. За словами першого заступника Міністра, зусилля студентського самоврядування мають бути спрямовані на покращення якості навчального процесу та життя під час перебування в навчальному закладі.