В рамках проведення днів спеціальності «Харчові технології»  в технікумі 15.10  та 17.10.2019  були проведені вікторини на теми: «Цікава біологія» між студентами 1 курсу гр.ХТ-10 та ХТ-11, а також «Хімія кулінарної продукції» серед студентів ІІ курсу технологічного відділення.

На початку заходу всіх учасників привітала викладач біології Прядко А.М., яка відзначила важливість проведення таких заходів для студентів-першокурсників, які тільки-но влилися в дружню і веселу родину нашого технікуму. Метою проведення подібних заходів є поглиблення знань студентів з предмету, важливість знань з біології для освіченої, ерудованої людини; виховання культури спілкування і вміння співпрацювати у колективі.

Студенти обох груп брали активну участь у всіх конкурсах вікторини та  показали велику зацікавленість, знання та ерудицію, але студенти групи ХТ-11 виявилися більш спритними у відповідях, що і привело їх до перемоги.

Викладач хімії Нюніна О.М. за підсумками проведеної вікторини визначила переможців:

І місце —  Кліщ Роксолані;

ІІ місце —  Полудинький Роман;

ІІІ місце — Пристайло Наталка, Пристайло Олександр та Черепанінець Каріна. Молодці!!!