В єдності – сила народу! Боже, нам єдність подай! Єднаймося, бо ми цього варті! День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

З нагоди відзначення цього патріотичного свята 23 січня представники Студентської ради технікуму організували акцію-привітання для студентів і викладачів, роздаючи синьо-жовті стрічки, які кожен, з гордістю прикріплював до одягу біля серця, як знак любові і поваги до нашої країни.

На великій перерві студентів технікуму об’єднало святкове караоке з популярними сучасними і народними піснями, які із великим задоволенням виконували усі бажаючі. На завершення святкування Дня Соборності представники Студради технікуму продекламували вірш «Моя Україна».

24 січня у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка відбулася зустріч студентів груп СП-4 та СП-6 на чолі з класними керівниками Відьменко М. О. та Башеєм О.О. з українським істориком, історіографом, доктором історичних наук, професором Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Масненком В.В. на тему: «22 січня – День Соборності України».

У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР та «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, організований 21 січня 1990 р. патріотичними силами, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.