15 травня 2017 року, у рамках відзначення Дня Європи в Україні, серед студентів спеціальності «Бухгалтерський облік» був проведений конкурс творчо-пошукових робіт студентів «Сучасні тенденції розвитку експортно-імпортних операцій України з країнами Європи».

Учасники конкурсу виконували творчо-пошукові роботи, які  супроводжувалися презентаціями,  за такими темами: «Створення та розвиток Європейського Союзу» (Задорожня Каріна, Сидоренко Юлія, гр. Б-7); «Сучасний стан здійснення експортних операцій України з країнами Європи» (Захарченко Ірина, гр. Б-6); «Особливості розвитку імпортної діяльності України з країнами Європейського Союзу» (Крижанівська Інна, гр. Б-6);  «Сучасний стан здійснення експортно-імпортних операцій України з країнами Європи» (Атаманова Діана, гр. Б-6). Оцінювало рівень творчо-пошукових робіт, презентацій кваліфіковане журі відповідно до розроблених критеріїв оцінювання робіт.

Усі учасники конкурсу показали достойні результати. Але найкращий –студентка Захарченко Ірина (гр.Б-6), яка стала переможницею конкурсу творчо-пошукових робіт. Вона була нагороджена дипломом та солодким призом. Решта учасників конкурсу були нагороджені дипломами. Вітаємо усіх учасників конкурсу та бажаємо подальших успіхів і творчих досягнень!

Захід організувала та провела циклова комісія спеціальних обліково-економічних дисциплін, інформатики, математики та фізики (голова циклової комісії Мойсеєва Л.Й).