Діти – головна радість і надія для батьків. Вони – справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

Щорічно 1 червня відзначається День захисту дітей. В Україні цей день відзначається відповідно до Указу Президента України від Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям»  та інших громадських організацій.

За даними проекту DilovaMova.com, Міжнародний День захисту дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок в листопаді 1949 року і відсвяткували в 1950 році. Потім ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Активісти студентської ради разом із заступником директора з виховної роботи Гущиною А.В. у цей святковий день привітали зі святом дітей Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини. На сьогодні у цьому закладі перебуває 90 дітей, із них 30 маляток-грудничків.

Кожен із вихованців потребує належного догляду, людської теплоти і уваги, яку діти щоденно отримують від колективу працівників.

На святі малеча отримала від гостей добрі слова вітання і подарунки: солодощі, фрукти, іграшки і памперси.

На згадку про святкову і таку щемливу зустріч залишилися пам’ятні світлини.

Вітаємо з Днем захисту дітей!