Наймасштабніша виставка   FoReCH вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для сучасної індустрії гостинності в Україні.  Викладач Черкаського ФКХТБ Горобець В.В. не пропускає можливості організувати поїздку студентів для отримання нових вражень та закріплення теоретичного матеріалу  з вивчених дисциплін. На виставці студенти спеціальності Харчові технології   мали можливість побачити презентацію новітнього устаткування, сучасних технологій,  новітніх послуг для ресторанів.  Нові знання та цікавий досвід отримали сьогодні майбутні професіонали коледжу, які планують реалізувати себе креативно в ресторанному бізнесі. Участь в таких заходах сприяє професійної майстерності, обміну досвідом і показує, що у кожного є шанс для зростання.