5 травня 2017 року в технікумі відбувся другий традиційний фестиваль української пісні «Допоки наша пісня лине – буде жити Україна», який був присвячений чудовим травневим святам. На фестивалі прозвучали відомі українські пісні у виконанні студентів технікуму.

Найбільшою трагедією людства у ХХ столітті стала Друга світова війна 1939-1945 років. А перемога в цій війні стала найочікуванішим, найвизначнішим, особливим і незабутнім святом в усьому світі. І тому багато пісень присвячено цій великій події. Однією з таких пісень є сповідь онуки ветерана «9 Травня»  (сл. Т. Острополець, муз. М. Дайнеги), яку виконала студентка групи ХТ-1 Топчій Дар’я.  А у виконанні студентки групи СП-5 Лисенко Дар’ї прозвучала пісня «Перемога» (сл. Ю. Рибчинського, муз. Ніколо).

Жодне святкування Дня Перемоги  в нашій країні не обходиться без всім знайомих мелодій воєнних років. Леонська Аліна, студентка групи ТКД-8, виконала кавер-версію відомої пісні «Тёмная ночь» (сл. В. Агатова, муз. М. Богословського). Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих, які віддали своє життя за мир і краще майбутнє нашої країни.

Рідна мова… У ній душа народу,  його сила і слабкість, його неповторність і єдність. Якби не було української мови, не було б зараз і держави України. У виконанні студентки групи ХТ-2 Шраменко Анастасії  прозвучала пісня «Мова єднання» (сл. і муз. О. Самойдюка).

Одному з самих зворушливих свят – Дню матері – була присвячена пісня  у виконанні студентки групи ТКД-8 Леонської Аліни «Материнська любов» (сл. і муз. М. Мозгового).  Адже кожен з нас, з дитинства і до своїх останніх днів, несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, простить і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Пісня стала дарунком для всіх матерів.

Одвічній темі людства – темі кохання – присвячені пісні у виконанні студентки групи ВХП-13 Федьорченко Наталії «Антарктида» (сл. Ю.Саніної, В. Бебко, муз. Ю.Саніної) та студентки групи Т-1  Жури Вікторії «Хто, як не ти» (сл. і муз. Х. Соловій).

Завершальною прозвучала пісня «Україна – це ти» (сл. Т. Кароль, М. Бровченка, муз. Т. Кароль), яку виконали студентки групи СП-6 Спіркіна Альона і Несват Єлизавета.

Всі виконавці були нагороджені пам’ятними дипломами та солодощами.