Дорогі друзі – студенти Черкаського комерційного технікуму!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним Днем студента!

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Це свято, об’єднує молодих людей усіх навчальних закладів.

Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

В Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя, завжди бути на хвилі позитиву. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконана, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

Бажаю усім студентам, здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!

З повагою директор Людмила Крикуненко