19 жовтня в рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація готельного обслуговування» студенти спеціальності «Туризм» відвідали готельно-ресторанний комплекс «Апельсин».

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою готелю, визначити наявні блоки приміщень, відповідно до стандартів обладнання віднести номери готелю до певного типу за наявним номерним обладнанням та візуальними критеріями.

Студенти дізналися про історію створення готелю, види послуг, які в ньому надаються, цінову політику закладу. А також ознайомилися з відгуками про обслуговування в готельно-ресторанному комплексі від вдячних гостей, серед яких дуже багато знаменитостей: Макс Барських, Оля Полякова, Дзідзьо, команда «Дізель» та «95 квартал»,  танцювальний ансамбль «Сухішвілі», Тіна Кароль, Світлана Лобода та ін.

Таке особисте знайомство з реаліями роботи підприємств гостинності є цікавим, корисним та практично значущим для майбутніх спеціалістів з туристичного обслуговування.