Студенти групи Т-1 спеціальності «Туризм» провели екскурсію «Минуле і сьогодення міста Черкаси». Студенти розробили маршрут самостійно, в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування». Метою завдання було виховання інтересу та шанобливого ставлення до історії та культурної спадщини рідного краю.

Під час екскурсії всі присутні ознайомилися з такими екскурсійними об’єктами: Свято-Михайлівський кафедральний собор; обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка; пам’ятник Голохвастову та Проні Прокопівні; будинок Щербини; сквер ім. В. Симоненка; ляльковий театр; редакція газети «Черкаський край»; галерея мистецтв; музей-аптека; обласна філармонія; готель «Слов’янський»; музей «Кобзаря»; сквер ім. Б.Хмельницького.

Надзвичайно цікаво було спостерігати, як з кожною хвилиною екскурсії у майбутніх фахівців з туризму збільшувалася впевненість у своїх силах, розкривався внутрішній потенціал завдяки здібностям та вмінням, отриманим протягом теоретичного навчання. Слід зазначити, що тема екскурсії вибиралася студентами самостійно, тому і підхід до маршруту і змістової частини був творчий.

Це був дуже хороший досвід для студентів, які ще раз упевнилися в тому, що зробили правильний вибір, вступивши на спеціальність «Туризм».