Фактор успіху: що повинен вміти менеджер з туризму?

10 березня у коледжі відбулася надзвичайно цікава та корисна у практичному сенсі зустріч студентів спеціальності «Туризм» зі стейкхолдером у сфері туризму, менеджером туристичного оператора «Від краю – до краю», Поліщук Богданою. Студенти були ознайомлені із професійними компетентностями менеджера з туризму, особливостями  роботи з клієнтами, психологічними аспектами, стратегією розвитку підприємства та складовими професійного успіху.

Богдана Миколаївна розповіла про потреби та вимоги сучасного ринку туристичної індустрії, мотивувала студентів до власного розвитку і самореалізації, що сприятиме їх подальшому працевлаштуванню.

Така зустріч дуже позитивно вплинула на студентів першого курсу, які змогли почути про практичний бік роботи в галузі туризму та позитивні і негативні її сторони. А студенти старших курсів ще раз впевнилися у правильності вибраної професії та отримали запрошення до співпраці з туристичним оператором «Від краю – до краю».