4 грудня 2015 року на фестивалі професійної майстерності «КомерцФест-2015» з ентузіазмом відстоювала честь Черкаського комерційного технікуму і гідно його представляла команда студентів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» під назвою – «5 Р».

Конкурс проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку. У конкурсі фахової майстерності взяли участь студенти товарознавчо-комерційних спеціальностей навчальних закладів України, зокрема Черкаський комерційний технікум, Чернівецький державний комерційний технікум, Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ.

До складу нашої команди входили студенти групи ТКД-44 Корінь Денис, Ларін Констянтин, Селянко Микола, Запорожець Оксана, Руденко Ірина, які під керівництвом голови циклової комісії спеціальних дисциплін комерційного спрямування та товарознавчих дисциплін Одорошенко Оксани Валентинівни на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торгівельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя.

Учасники змагалися у конкурсах: «Візитка команди»,  «Охарактеризуй товар так, щоб його купили» (Руденко Ірина), «Вид і якість – невід’ємні» (Ларін Костянтин), «Чи знаєш ти правила торгівлі?» (Корінь Денис, Ларін Костянтин, Запорожець Оксана), «Стимулювання збуту товарів» (Селянко Микола).

За результатами конкурсу учасники нашої команди «5 Р» отримали диплом лауреата у номінації «Знавці маркетингу» та незабутні враження про конкурс! Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо учасникам успіхів у майбутній професійній діяльності!

Після проведення фестивалю студенти і викладачі Черкаського комерційного технікуму мали можливість відвідати визначні місця м. Луцька: Замок Любарта, який є історичною перлиною міста, Кафедральний костел св. Петра і Павла – найбільший католицький єзуїтський костел в Україні, Лютеранську кірху, яка вразила своїм неоготичним стилем. Учасники екскурсії побували біля Дитячої залізниці, відомого на всю Волинь – Слоника, пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка, Андрія Кузьменка, пам’ятки природи «Лесин ясен», музею «Волинської ікони», меморіалу Вічної слави, Будинку архітектора Миколи Голованя (будинку з химерами). Цікавою була також прогулянка у парку ім. Лесі Українки, по проспекту Волі, через площу Злуки. Місто Луцьк має стародавню історію, тому вражає і захоплює своїми визначними культурно-історичними пам’ятками.