2 грудня 2016 року на фестивалі професійної майстерності «КомерцФест-2016» з ентузіазмом відстоювала честь Черкаського комерційного технікуму і гідно його представляла команда студентів спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під назвою – «Матриця».

Конкурс проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку. У конкурсі фахової майстерності взяли участь студенти товарознавчо-комерційних спеціальностей навчальних закладів України, зокрема Черкаський комерційний технікум, Чернівецький державний комерційний технікум, Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ, Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

До складу нашої команди входили студенти груп ТКД-8 (Присяжненко Олена, Шевченко Юлія), ТКД — 9 (Карманов Ян), ПТ- 2 (Дмитренко Едуард), які під керівництвом голови циклової комісії спеціальних дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва Одорошенко Оксани Валентинівни на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торгівельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя. Учасники фестивалю неординарно й злагоджено представляли свою команду, протягом 3-х хвилин створювали рекламу товару (Дмитренко Едуард), вправно і чітко надавали товарознавчу характеристику продовольчих (Присяжненко Олена) і непродовольчих (Шевченко Юлія) товарів та оцінювали їх якість, швидко і красиво зав’язували краватки (Карманов Ян).

За результатами конкурсу учасники нашої команди «Матриця» отримали грамоту переможця у номінації «Професійні, креативні, прогресивні» та незабутні враження про конкурс! Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо учасникам вдалого застосування власного креативу і прогресивності  для досягнення професійних успіхів!

Після проведення фестивалю студенти і викладачі Черкаського комерційного технікуму мали можливість відвідати визначні місця м. Луцька: Замок Любарта, який є історичною перлиною міста, Кафедральний костел св. Петра і Павла – найбільший католицький єзуїтський костел в Україні, Лютеранську кірху, яка вразила своїм неоготичним стилем. Учасники екскурсії побували біля пам’ятників Лесі Українки, Будинку архітектора Миколи Голованя (будинку з химерами). Цікавою була також прогулянка у парку ім. Лесі Українки, по проспекту Волі, через площу Злуки. Місто Луцьк має стародавню історію, тому вражає і захоплює своїми визначними культурно-історичними пам’ятками.