30 листопада 2018 року на фестивалі професійної майстерності «КомерцФест-2018» з ентузіазмом відстоювала честь Черкаського комерційного технікуму і гідно його представляла команда студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під назвою – «3 Д».

Конкурс проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку. У конкурсі фахової майстерності взяли участь студенти товарознавчо-комерційних спеціальностей навчальних закладів України, зокрема Черкаський комерційний технікум, Чернівецький державний комерційний технікум, Луцький кооперативний коледж Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ та ін.

До складу нашої команди входили студенти групи ПТ-1  Гончаренко Аміна, Поторій Альона і Анісімова Ліза, які під керівництвом голови циклової комісії спеціальних дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва, викладача товарознавства продовольчих товарів, комерційної діяльності та маркетингу  Ананьєвої Інни Анатоліївни, а також викладача товарознавство непродовольчих товарів, торговельного підприємництва, торговельної реклами та електронної комерції Ляшевської Інни Василівни на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торговельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя.

Учасники фестивалю неординарно й злагоджено представляли свою команду, протягом 3-х хвилин приймали управлінські рішення (Поторій Альона), вправно і чітко надавали товарознавчу характеристику продовольчих (Гончаренко Аміна) і непродовольчих (Анісімова Ліза) товарів та оцінювали їх якість, швидко і красиво здійснювали упаковку товарів (Поторій Альона).

За результатами конкурсу учасники нашої команди «3 Д» отримали грамоту переможця у номінації «Мистецтво менеджменту» та незабутні враження про конкурс! Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо учасникам вдалого застосування власного креативу і прогресивності  для досягнення професійних успіхів!

Після проведення фестивалю студенти і викладачі Черкаського комерційного технікуму мали можливість ознайомитись із визначними місцями м. Луцька, а саме замок Любарта – історична перлина міста; Кафедральний костел св. Петра і Павла – найбільший католицький єзуїтський костел в Україні; Лютеранська кірха вразила своїм неготичним стилем.

Учасники екскурсії побували біля Дитячої залізниці, відомого на всю Волинь – Кликуна, пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка, Андрія Кузьменка, пам’ятки природи «Лесин ясен», музею «Волинської ікони», меморіалу Вічної слави, Будинку архітектора Миколи Голованя (будинку з химерами). Цікавою була також прогулянка у парку ім. Лесі Українки, по проспекту Волі, через площу Злуки. Місто Луцьк має стародавню історію, тому вражає; захоплює своїми історичними пам’ятками.