Художнє оформлення страви не менш важливо, ніж його смак — адже їжу спочатку їдять очима. Оформляючи готову страву, бажано виходити з того, що тарілка для кухаря — це як полотно для художника. Найпростіший і мабуть найпопулярніший прийом оформлення — це мабуть дресінг. Дресінги (від англ. «dressing» — прикраса) — це спеціальний соус. Щоб візерунки соусом (павутинки, крапельки, штрихи) нагадували візерунки, а не мали неапетитні потоки чи плями. Кухарю мало володіти художнім смаком. Значення має ще й відповідна консистенція готового соусу: рідкий буде розтікатись, занадто густий – важко працювати ним та й не відповідний малюнок буде. Під час проведення лабораторної роботи студенти групи ХТбф-3 спеціальності Харчові технології Черкаського коледжу ХТБ відпрацьовують навички презентації та декорування готових страв.