4 лютого 2022 року для студентів спеціальності «Туризм» менеджер туристичної фірми «Інтерконтакт», стейкхолдер коледжу – Дяченко Катерина Олегівна провела лекційне заняття з навчальної дисципліни «Географія туризму».

Під час заняття пані Катерина ознайомила присутніх із специфікою розвитку туризму в різних туристичних регіонах і окремих країнах, їх туристичною привабливістю, проаналізувала головні туристичні центри та туристичні ресурси світу. Також звернула увагу студентів на особливості діяльності туристичного підприємства та здійснення подорожей туристами в умовах жорстких карантинних обмежень.

За словами студентів, подібні зустрічі найкраще мотивують до опанування обраного фаху та чіткого розуміння майбутніми професіоналами актуальних потреб потенційного клієнта на сучасному ринку туристичних послуг.