З метою підвищення обізнаності студентів щодо питань ґендерних відносин, формування поняття такої важливої соціальної категорії як «ґендер», виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі,  Тищенко О.Л. разом зі студентами  груп Т-5, Т-6 та Тфб-2 провели годину спілкування з елементами тренінгу на  тему  «Ґендерна рівність».

Під час заходу студенти дискутували щодо означення поняття «стать» і «ґендер», виокремлювали їхні відмінності, аналізували, чи змінюються ґендерні ролі, які зміни відбулися в ґендерних ролях в Україні за останнє століття. Під час інтерактивної бесіди учасники висловили свої ідеї і пропозиції щодо того, яким чином можна подолати диспропорції участі жінок і чоловіків в тих чи інших сферах зайнятості. Обговорювалися і загальні питання, що стосуються ґендерних стереотипів і упереджень, їх формування і подолання.

Ключовим моментом зустрічі стали  практичні тренінгові вправи, модельовані ситуації, творчі завдання, рольові ігри спрямовані на  формування навичок ґендерної поведінки та культури ґендерних відносин серед сучасної молоді.

Студенти отримали не лише вагомі і корисні знання та поради, а й позитивні емоції від спілкування.