30 січня представники Студентської ради взяли участь у громадському слуханні на тему «Аналіз та перспективи розвитку молодіжної політики й національно-патріотичного виховання на Черкащині».

В межах заходу відбулася «Ярмарка можливостей для молоді», під час якої студенти мали можливість поспілкуватися з представниками громадських організацій, навчальних закладів, профільних управлінь та відомств, молодіжними лідерами, активістами та волонтерами.

Також було представлено звіт роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру за 2019 рік. Голова «ЧОМРЦ» Олена Лісова продемонструвала кількісні результати роботи центру, фінансові показники, представила проєкти та поділилася планами на 2020 рік. Вона розповіла про:
— Проведення інформаційно-просвітницького проєкту «Майданчик сімейних цінностей»
— Продовження ТОП-прєктів «Власна справа» та «Успішна кар’єра»
— Здійснення інформаційної кампанії для розвитку мережі молодіжних центрів на Черкащені
— Підвищення кваліфікації молодіжних працівників та активної молоді Черкащини
— Серія тренінгів у межах програм «Активні громадяни» та «Молодіжний працівник»
— Тренінг «Ефективна роботи команди волонтерів». Свою презентацію Олена завершила історіями успіху випускників програм «Skills Lab: власна справа» та «Skills Lab: успішна кар’єра». Поліщук Олександр також представив роботу відділу Патріотичне виховання Черкащини та розповів про здобутки та плани на 2020 рік. Також відбувся діалог молоді з владою, під час якого кожен учасник заходу мав можливість задати питання начальнику Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максу Зеленському, голові «ЧОМРЦ» Олені Лісовій та голові Центру національно-патріотичного виховання Поліщуку Олександру.