Бринить-співає наша мова,

Чарує, тішить і п’янить…

О. Олесь

У День української писемності та мови (9 листопада) у технікумі відбувся перший  етап  Міжнародного конкурсу знавців української мови

ім. Петра Яцика, у   якому взяли участь студенти I-II-х курсів.

З метою підвищення рівня мовної освіти студенти і викладачі взяли участь у написанні загальнотехнікумівського диктанту  «Крила України».

Усі студенти  та викладачі  прилучилися до акції “Одягни вишиванку”.

Викладачі української мови і літератури організували виставку словників, довідників з української мови «Не бійся заглядати у словник…».

Класними керівниками були проведені виховні години «У слові рідному велика сила є…»

Найкращі знання з української мови виявили такі студенти:

І місце –Кравченко Каріна Сергіївна,   студентка II курсу, групи ХТ-1-09-16;

ІІ місце – Розсоха Анастасія Володимирівна,    студентка II  курсу, групи

СП-8-09-17;

ІІІ місце – Горбівненко Олександра Миколаївна, студентка II курсу, групи ХТ-1-09-16.

З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу,  а також відповідно до Положення по технікуму про проведення Міжнародного конкурсу знавців української мови  проводився І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка,  у якому взяли участь студенти І — ІІІ курсів усіх спеціальностей.

Переможцями І етапу стали:

І місце – Ситник Анастасія Віталіївна, студентка І курсу, групи Т-5-09-17;

ІІ місце – Сорочан Анна Юріївна, студентка ІІ курсу, групи Ф-3-09-16;

ІІІ місце – Семенчук Катерина Андріївна, студентка ІІ курсу, групи

СП-8-09-16

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь, гордо всім заявляючи: «Я – українець! Син чи донька цієї землі. Я пишаюся цим, люблю свій народ, свою землю, свою мову!»